Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manutea.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIO10 dôvodov pre náš čaj

10 dôvodov pre náš čaj

1. Certifikácia dTest

Naše obchodné podmienky sme prevzali od dTest, o.p.s. Zvolili sme variantu 3 hviezdičiek, ktorá je vo vzťahu k spotrebiteľom ústretovejšia než je zákonný štandard.

2. Priamo z čajových plantáží vlastný import čajov

Vždy čerstvý a z tých najlepších svetových plantáží. Prémiové sypané čaje priamo dovážame a vyrábame, a preto si naše čaju zachovávajú jedinečnú chuť, charakter a arómu.

3. Vždy 100% čerstvý, tiež vďaka lyofilizácii

Čajové zmesi vyrábame len z ovocia a bylín so 100% preukázateľným pôvodom a certifikáciou (žiadne zhnité ovocie). K výrobe našich jedinečných zmesí používame ovocie a byliny, ktoré sú sušené procesom tzv. lyofilizácie (mrazom). Ovocie i byliny si tak zachovávajú čerstvosť a hlavne uchovávajú si až 90% všetkých svojich vitamínov. Keď si čaj pripravíte, ovocie vyzerá ako čerstvé a môže ho i zjesť. Čaje aj všetky komponenty pravidelne mesačne dovážame len v potrebnom množstve. Preto nikdy našim zákazníkom nepredávame staré čaje a ani čajové zmesi zo starých čajov nevyrábame. Vždy 100% dbáme na to, aby boli čaje správne uchované a skladované.

4. Unikátne čajové zmesi podľa vlastných receptúr žiadne kópie a pre-predávanie

Naše čaje sú miešané a pripravované podľa vlastných receptúr. Vždy vytvárame také zmesi, aby tu bola vyváženosť čajov, bylín a aróm. Ide nám o najlepšiu kvalitu, chuť, vzhľad a vôňu. V našich ovocných čajoch nájdete len ozajstné veľké kusy ovocia. Farbu čaju a jeho chuť nenahradzujeme ibištekom. Lacné zmesi čajov na trhu sú vyrábané predovšetkým na báze ibišteka a jablčných šupiek, čo spôsobuje pri pravidelnom pití prekyslenie žalúdka a pálenie záhy. Doprava zadarmo

5. Doprava ZADARMO

Ak si objednáte nad 40 €, tak Vám uhradíme dopravu až k Vám.

6. Kvalitné balenie, ktoré zachováva charakter čaju

Pevný alumíniový obal so zipsom, ktorý umožní po otvorení opakovateľné uzatváranie. Kvalitné balenie, ktoré zachováva charakter čaju. Čaj je vždy v balení hermeticky uzavretý, aby odolával vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Na tieto tri veci je čaj mimoriadne náchylný a majú veľký vplyv na výslednú kvalitu nápoja.

7. Iba prírodné arómy

Miešané zmesi čajov obsahujú iba prírodné arómy, ktoré sú zásadotvornej povahy a pri dlhodobejšom pití nespôsobujú pálenie záhy. Tieto arómy majú takisto oveľa dlhšiu trvanlivosť a nevyprchajú. Zásadne nepoužívame liehové syntetické alebo prírodne identické arómy.

8. Záruka vrátenia peňazí

Vrátime Vám peniaze pokiaľ s našim čajom nebudete spokojní!

9. Výnimočný kulinársky zážitok

Našu ponuku tvoríme tak, aby bol sortiment čo najširší a každý si v nej mohol vybrať. Veríme, že môžeme zákazníkom ponúknuť skvelý kulinársky zážitok.

10. Sme Manu

Čaje, ktoré ponúkame, prešli ľudskými rukami. Zbierali čajové lístky, byliny aj ovocie. Sušili ich, zvinovali, triedili. Žiadne stroje, len ruky mladých žien a skúsených mužov stoja za jemnosťou a krásou každej sorty.

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »