Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manutea.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIOO nás

Buďte Manu

Kto je Manu? Sme to my a teraz už tiež vy. Neveríte?

Prezretím týchto stránok ste navždy lapení do pasce farieb, vôní a chutí. Kedykoľvek pomyslíte na šálku čaju, vyšlú vaše malé šedé bunky signál: Čaj, to je predsa Manu! Značka Manu tea nie je na trhu žiadnou nesmelou novickou. Plynule nadväzuje na tradíciu dodávateľa prémiových sypaných čajov z celého sveta. Pamätáte na SypanýČaj.eu? Tak ten sa presťahoval. Chalúpka, v ktorej od roku 2005 býval, mu bola tesná. Podlaha vŕzgala, skrine sa nedali zavrieť a oknami prefukovalo vietor. Bol svieži. Lákal von.

SypanýČaj vykročil ... Našiel si nové obydlie. Lacné a priestranné. Ale to, čo sa osvedčilo, nechal múdro fungovať. Pracovití a skúsení nájomníci zostali. Rovnako tak dodávatelia vybraných čajov, široká ponuka, dôraz na čistotu a osobný vzťah k návštevám ... teda zákazníkom.

V štíte má nápis Manu.

Pretože všetky čaje, ktoré ponúka, prešli ľudskými rukami. Zbierali čajové lístky, byliny aj ovocie. Sušili ich, zvinovali, triedili. Žiadne stroje, len ruky skúsených žien a mužov stoja za jemnosťou a krásou každej sorty. Žiadne automatizované skleníky, len prsty a dlane farmárov z najrôznejších kútov sveta sa postarali o jedinečnosť každej úrody. Latinčina má pre ruku slovo Manus. Pre ľudské slovo Germanus, pre priateľské spojenie Per humanus. My pridávame už len tvrdohlavosť. S ňou stále trváme na maximálnu kvalitu.

A tak ...

Klikajte, skáčte z byliniek na oolongy a z bielych čajov na čierne. Vyšľapte si chodníček od čínskych špeciálnosti k juhoamerickým života budičom. Vynorte sa z lesa žalúdočných ťažkostí, srdcových ťažkostí, respiračnej šlamastiky a kaše stresu.

Vdychujte vôňu hmlových hôr, počúvajte zvuky pralesov, čerpajte energiu zo sopečných krajín. Objavujte svet, v ktorom je kvalita stále dôležitejšia ako kvantita. Vitajte vo svete čajových Manuakov.

PS: Manu bol aj mytologický prvý muž Indie. Príbeh je to dramatický. Kráľ a vládca bol rybou varovaný, že príde ničivá povodeň. Sotva postavil loď, stalo sa. Manu uviazal plavidlo rybe za plutvu a ona ho odtiahla do bezpečia. Keď vody opadli, bol na svete sám. Obetoval maslo a mlieko do mora, po roku sa na tom mieste zrodila žena. Bolo postarané. PS2: Tajomstvo nakoniec: Manu tea má brata...

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »