Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manutea.sk

Prečo tovar od nás?

 • Doprava zadarmo od 40 €
 • Spokojných zákazníkov
 • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIO7. Dôvera je základ. My vám ju ponúkame

Sypané čaje jednoducho milujeme. Nie sú pre nás obchodným artiklom ani obyčajnou položkou v účtovníctve. Vždy boli súčasťou našich dní. Pili sme ich v hektolitroch, študovali ich, diskutovali o nich, vyberali si skutočné lahôdky. A potom sme za nimi začali cestovať. Cejlón, India, južná Afrika, Japonsko, Čína… Čajové plantáže a kultúra s čajom spojená nás úplne uchvátili.

Ponúkame vám to, na čom si sami pochutnávame. Presvedčte sa!

 1. Výnimočný čaj pre výnimočné osobnosti. Každý, kto v živote niečo dokázal, je pre nás osobnosť. Postavil dom, založil firmu, vychoval deti, urobil radosť potrebným… Vám všetkým prinášame výnimočný čaj. Pripravte sa na hotový kulinársky zážitok. A vychutnajte si ho v kľude sami alebo v spoločnosti. Vždy bude famózny!
 2. Z čajových záhrad rovno k vám. Prémiové sypané čaje dovážame priamo od producentov. Nekupujeme čaj pochybného pôvodu. S našimi dodávateľmi udržujeme dobré obchodné vzťahy založené na osobných jednaniach a dlhodobej spolupráci.
 3. Nekopírujeme, ochutnávame. Pre originálne firemné zmesi, ktoré vyrábame, používame len akostný čaj, ovocie, bylinky a korenie. Miešame ich a pripravujeme podľa vlastných receptúr. Ich zloženie podlieha prísnej vnútornej kontrole a pred uvedením na trh ho testujú čajoví špecialisti. Tí pozorne vyhodnocujú kvalitu, chuť, vzhľad a vôňu.
 4. Ovocie je pre nás skutočne ovocie. V ovocných čajoch, ktoré ponúkame, nájdete len skutočné veľké kusy ovocia. Je spracované lyofilizáciou (sušenie mrazom), takže si uchováva všetky senzorické vlastnosti a neuveriteľných 90 percent vitamínov. Po zaliatí horúcou vodou vyzerá, chutí a vonia ako čerstvé. To isté platí o korení a bylinkách. Farbu ani chuť čaju nenahradzujeme ibištekom, ako tomu často býva u lacných zmesí.
 5. Radšej menej, ale často. Čaje aj všetky komponenty vozíme raz za mesiac, vždy iba v potrebnom množstve. Neskladujeme veľké objemy čajov, vždy pružne reagujeme na dopyt a radšej vyrážame pre čaj čerstvý, ktorý je plný arómy. Nikdy nepredávame staré čaje, ani ich nepoužívame do čajových zmesí.
 6. Certifikácia, certifikácia. Do čajových zmesí volíme len ingrediencie s jasným pôvodom a preukázateľnou certifikáciou. Pravidelne testujeme, či neobsahujú zvyšky chemického ošetrenia a hnojenia alebo ťažké kovy. Sme prísny taktiež sami na seba. Prevzali sme obchodné podmienky obecne prospešnej spoločnosti dTest a zvolili variantu s 3 hviezdičkami. Je vo vzťahu ku spotrebiteľom prísnejší ako zákonný štandard.
 7. Obal nie je len na okrasu. Sypaný čaj dodávame vždy v hermeticky uzavretom vrecku. Ide o špeciálny alumíniový obal opatrený zipsom, ktorý umožňuje opakované uzatváranie. Chráni čaj nie len pred svetlom, ale taktiež vlhkosťou a okolitými pachmi.
 8. Vonia a chutí skvelo. Má totiž prírodnú arómu! Ani by nás nenapadlo kaziť výborné vlastnosti a mimoriadne zdravotné účinky sypaných čajov pridávaním nezdravých chemických látok. Preto v našich čajoch nájdete arómu čisto prírodnú. Je zásadotvorná a pri dlhodobejšej konzumácii nespôsobuje pálenie záhy. Na rozdiel od prírodne identickej je naviac trvanlivejšia a nevyprcháva.
 9. Stovky čajov len pre vás. Môžete si vybrať zelenú klasiku, čierny povzbudzovač alebo ovocnú dobrotu. Nájdete taktiež čaj medový, ajurvédsky a v zmesiach. To všetko v mnohých variantách. Vyberie si každý, nerozhodným poradíme.

Ďalší kapitoly:

 1. Ako rozoznať čaj od kvalitného čaju?
 2. Kanvička plná zdravia. Uvarte si sypaný čaj!
 3. Ako zatočiť so stresom raz a navždy
 4. Prečo dať prednosť sypanému čaju pred porciovaným
 5. Čaj je doma, a čo teraz
 6. Sypaný čaj neznáša svetlo, vlhko a pachy. Neubližujte mu
 7. Dôvera je základ. My vám ju ponúkame
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »