Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

CHLORELLA BIO - prášok

Kód: 1243

Kto ochutnal  morské riasy, ten si vie predstaviť chuť Chlorelly. Populárna superpotravina len nie je slaná. Niekomu chutí ako zelený čaj alebo orechy a doprajú si len s vodou, iný jej špecifické tóny maskujú v smoothie alebo džúsu. Vo všetkých prípadoch ide o báječný a prirodzený spôsob, ako telo chrániť pred veľa neduhov a získať potrebnú vitalitu. Dajte čistej zelenej riase zelenú!

Veľké balenia:
Malé balenia:
28,35 € /250 g 11,35 € /100 g
Dodáme do stredy, 13. 12. 2023
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €
Krajina pôvodu
Krajina pôvodu:
Čína
Chuť
Chuť:
Výrazná, Řasa
BIO
BIO:
Áno

Zloženie

Chlorella 100%

Nálev a chuť čaju

Chlorella BIO má sviežu zelenú farbu a ľahko trávovú alebo "morskú" chuť. Sama o sebe vám možno šmakovať nebude, ale skúste pridať trochu prášku do ovocného alebo zeleninového nápoja. Získate superpotravinu vo veľmi chutnej variante.

Pôvod čaju

Zelený prášok, ktorý dovážame od certifikovaných čínskych producentov, nie je ani pomleté korenie, ani čajový prach. Ide o čisto prírodnú jednobunkovú rasu, ktorá bola sušená pri nízkych teplotách, aby nestratila nič zo svojich unikátnych vlastností.

Chlorella je čím ďalej populárnejšou superpotravinou a doslova "objavom" vyznávačov zdravého životného štýlu. Pritom planétu obýva už dva a pol miliardy rokov. Jednobunková riasa sa vyskytuje v čistých slaných aj sladkých vodách. Kto sa na ňu pozrie pod mikroskopom, uvidí reťazce alebo zhluky buniek sférického tvaru vo veľkosti 2-10 mikrometrov. Veľmi rýchlo sa rozmnožuje, pretože jej k životu a rastu stačí oxid uhličitý, voda, slnečné svetlo a malé množstvo minerálnych látok. Chlorella obsahuje zelené fotosyntetické pigmenty a vedci odhadujú, že produkuje až tretinu všetkého kyslíku na svete. Je neuveriteľne odolná, prežíva v horúcich prameňoch takisto, ako extrémnom arktickom prostredí.

Chlorella je príkladom najjednoduchšej formy života na Zemi. Je súčasťou potravinárskeho reťazca a zároveň producentom nevyhnutného kyslíku. Okrem toho je najkoncentrovanejším zdrojom chlorofylu a nukleových kyselín. Preukázaná bola prítomnosť jedinečného rastového hormónu CGF (chlorellový rastový faktor), vďaka jemu sa riasa veľmi rýchlo a efektívne množí. Obsahuje vitamíny B, A, D, C, luteín, železo, vápnik, zinok, fosfor a jód.

Táto riasa sa pestuje vo vode, v prírode BIO produkcie za veľmi prísnych podmienok. Jediné spracovanie, ktorým prechádza, je veľmi pomalé a šetrné sušenie na nízkych teplotách. Iný postup by zničil  cenné enzými. Na rozdiel od tabletkách tak máme k dispozícii úplne čistý produkt bez plnidiel, farbív a iných priemyslovo pridávaných látok.

Účinky čaje

Chlorella
Účinky chlorelly

Ukážka balenia bylín

Pevný alumíniový obal so zipsom, ktorý umožní po otvorení opakovateľné uzatváranie. Kvalitné balenie, ktoré zachováva charakter bylín. Byliny sú vždy v balení hermeticky uzavreté, aby odolávali vlhkosti, svetlu a cudzím pachom. Na tieto tri veci sú byliny mimoriadne náchylné a majú veľký vplyv na výslednú kvalitu byliny a jej nálevu.

Návod na prípravu

1 polievkovú lyžicu rozmiešajte v čaji, džúsu alebo smoothie.

Chuť a tóny:
Intenzita
Trpkosť
Množstvo teínu
Kvalita
Opakované zaliatie

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manutea.sk
Pomôžte ostatným pri výbere:

Najpredávanejšie príslušenstvo k tomuto tovaru

Uvarte si tibetský čaj Uvarte si tibetský čaj
19. 6. 2016 2 minúty čítanie

Hľadáte inšpiráciu? Ostatní kúpili napríklad aj toto:


CHINA  GUNPOWDER - zelený čaj
Ste firma? Neprehliadnite firemné podmienky.

CHINA GUNPOWDER - zelený čaj

Žiadne kalórie, veľa teínu, ľahká dymová chuť a vynikajúce účinky na zdravie. Taký je China Gunpowder, klasik medzi zelenými čajmi. Kto ho pije, je podľa Japoncov dlhoveký, podľa Američanov rýchlo zdravý a podľa nás stále veselý. Viac detailov tovaru
Veľké balenia:
Malé balenia:
6,20 € /250 g 2,50 € /100 g
Čerstvý čaj dodáme do stredy, 13. 12. 2023

LAPACHO MATTO GROSSO
Ste firma? Neprehliadnite firemné podmienky.

LAPACHO MATTO GROSSO

Pre juhoamerických indiánov je to strom Bohov. Botanici mu hovoria Tabebuia impetiginosa. A my si myslíme, že Lapacho je uzdravujúce drievko. Jeho preventívne účinky, schopnosť odvádzať z tela ťažké kovy, ničiť mikroorganizmy vyvolávajúce infekcie a liečiť kožné problémy a mykózy sú fantastické. Červená kôra vonia po vanilke, má zvieravú chuť a čarovnú moc. Viac detailov tovaru
Veľké balenia:
Malé balenia:
8,00 € /250 g 3,20 € /100 g
Dodáme do stredy, 13. 12. 2023

ROOIBOS
Ste firma? Neprehliadnite firemné podmienky.

ROOIBOS

Správy o skvelej chuti a ohromných zdravotných účinkoch divokého Rooibosu sa šíria svetom. Z juhoafrického Cederbergu doputovali do Ameriky, Ázie aj Európy. Nenápadná bylina rastúca len na veľmi malom území dáva nápoj, ktorý síce nie je pravým čajom, ale k jeho popularite sa približuje míľovými krokmi. Ochutnajte - jeho podmanivému, decentnému kúzlu sa podlieha rýchlo! Viac detailov tovaru
Veľké balenia:
Malé balenia:
9,00 € /250 g 3,60 € /100 g
Čerstvý čaj dodáme do stredy, 13. 12. 2023
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »