Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manutea.sk

Prečo tovar od nás?

 • Doprava zadarmo od 40 €
 • Spokojných zákazníkov
 • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIO7. Dôvera je základ. my vám ju ponúkame

10. 4. 2018 3 minúty čítanie
Sypané čaje jednoducho milujeme. Nie sú pre nás obchodným artiklom, obyčajnou položkou v účtovníctve. Vždy boli súčasťou našich dní. Pili sme ich v hektolitroch, študovali ich, diskutovali o nich, vyberali si skutočné lahôdky. A potom sme za nimi začali cestovať. Cejlón, India, Južná Afrika, Japonsko, Čína... Čajové plantáže a kultúra s čajom spojená nás úplne uchvátili.

Ponúkame vám to, na čom si sami pochutnávame. Presvedčte sa!

 1. Výnimočný čaj pre výnimočné osobnosti. Každý, kto v živote niečo dokázal, je pre nás osobnosť. Postavil dom, založil firmu, vychoval deti, urobil radosť potrebným... Vám všetkým prinášame výnimočný čaj. Pripravte sa na hotový kulinársky zážitok. A vychutnajte si ho v pokoji sami alebo v spoločnosti. Vždy bude famózny!
 2. Z čajových záhrad rovno k vám. Prémiové sypané čaje dovážame priamo od producentov. Nenakupujeme čaj pochybného pôvodu. S našimi dodávateľmi udržiavame dobré obchodné vzťahy založené na osobných rokovaniach a dlhodobej spolupráci.
 3. Nekopírujeme, ochutnávame. Pre originálne firemné zmesi, ktoré vyrábame, používame len akostné čaj, ovocie, bylinky a koreniny. Miešame ich a pripravujeme podľa vlastných receptúr. Ich zloženie podlieha prísnej vnútornej kontrole a pred uvedením na trh ho testujú čajový špecialisti. Tí starostlivo vyhodnocujú kvalitu, chuť, vzhľad a vôňu.
 4. Ovocie je pre nás skutočne ovocie. V ovocných čajoch, ktoré ponúkame, nájdete len ozajstné veľké kusy ovocia. Je spracované lyofilizáciou (sušenie mrazom), takže si uchováva všetky senzorické vlastnosti a neuveriteľných 90 percent vitamínov. Po zaliatí horúcou vodou vyzerá, chutí a vonia ako čerstvé. To isté platí o korení a bylinách. Farbu ani chuť čaju nenahradzujeme ibištekom, ako tomu často býva u lacných zmesí.
 5. Radšej menej, ale často. Čaje aj všetky komponenty vozíme raz za mesiac, vždy iba v potrebnom množstve. Neskladujeme veľké objemy čajov, vždy pružne reagujeme na dopyt a radšej vyrážame pre čaj čerstvý, ktorý je plný arómy. Nikdy nepredávame staré čaje, ani ich nepoužívame do čajových zmesí.
 6. Certifikácia, certifikácia. Do čajových zmesí volíme len ingrediencie s jasným pôvodom a preukázateľnou certifikáciou. Pravidelne testujeme, či neobsahujú zvyšky chemického ošetrenia a hnojenia alebo ťažké kovy. Sme prísni tiež sami na seba. Prevzali sme obchodné podmienky všeobecne prospešné spoločnosti dTest a zvolili variant s 3 hviezdičkami. Je vo vzťahu k spotrebiteľom prísnejší ako zákonný štandard.
 7. Obal nie je len pre okrasu. Sypaný čaj dodávame vždy v hermeticky uzavretom sáčku. Ide o špeciálny alumíniový obal vybavený zipsom, ktorý umožňuje opakované uzatváranie. Chráni čaj nielen pred svetlom, ale aj vlhkosťou a okolitými pachmi.
 8. Vonia a chutí skvele. Má totiž prírodnú arómu! Ani by nás nenapadlo kaziť výborné vlastnosti a mimoriadne zdravotné účinky sypaných čajov pridávaním nezdravých chemických látok. Preto v našich čajoch nájdete arómu čisto prírodnú. Je zásadotvorná a pri dlhodobejšej konzumácii nespôsobuje pálenie záhy. Na rozdiel od prírodne identickej je navyše trvanlivejšia a nevyprcháva.
 9. Stovky čajov len pre vás. Môžete si vybrať zelenú klasiku, čierny povzbudzovač alebo ovocnú dobrotu. Nájdete tiež čaj medový, ajurvédsky a v zmesiach. To všetko v mnohých variantoch. Vyberie si každý, nerozhodným poradíme.
 10. Za kilo doprava zadarmo. Objednajte si sypaný čaj v hodnote nad 1000 korún a pošleme vám ho domov zadarmo. Kúpte si napríklad kilovku unikátneho Assamu alebo rovno dve kilča luxusného honeybushu.
 11. Nespokojeným vrátime peniaze. Nestáva sa to často, ale občas sa niečo nepodarí. Komu dodaný čaj nepadne do noty, môže ho vrátiť. Obratom dostane svoje peniaze späť.
 12. Ste pre nás dôležití. Od roku 2006 prešli našimi rukami tisíce kilogramov sypaných čajov. Vieme, že vám chutia a že sa radi vraciate. Spätnú väzbu ale vítame vždy. Zavolajte, napíšte. Podeľte sa o zážitky s konkrétnym čajom. Pomôžete nám plniť vaše priania čo najlepšie.

Chcete si prečítať 7 kapitol o čaji neskôr?

Nechajte si bezplatne zaslať PDF na Váš e-mail.

Zaslať PDF

 

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »