Nová registrácia
Zabudli ste heslo?
0221 201 040 (Po-Pia 7-17 hod.)
0 Ks
0,00 €
Košik je prázdny. Poďme to napraviť!
Neplaťte poštovné! Pridajte 40,00 € a máte ho zadarmo.
 
40,00 €

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte Petru!
0221 201 040
petra@manutea.sk

Prečo tovar od nás?

  • Doprava zadarmo od 40 €
  • Spokojných zákazníkov
  • Dodanie do 48 hodín

DTest

Heureka - ověřeno zákazníky

BIO7 kapitol o čaji

3. AKO ZATOČIŤ SO STRESOM RAZ A NAVŽDY 3. AKO ZATOČIŤ SO STRESOM RAZ A NAVŽDY
19. 4. 2019 5 minút čítanie
Na pitie čaju je vždy vhodná doba - vyhlásil Lewis Carroll, spisovateľ, ktorý dal svetu Alenku v ríši divov. A my musíme súhlasiť. Čaj dokáže nielen výborne nakopnúť a pomôcť prekonať ťažké ráno alebo unavené popoludnie. Vie aj hodiť do pohody, zrelaxovať a privolať osviežujúci spánok. Stačí si vybrať ten pravý.
1. AKO ROZOZNAŤ ČAJ OD KVALITNÉHO ČAJU? 1. AKO ROZOZNAŤ ČAJ OD KVALITNÉHO ČAJU?
10. 4. 2018 5 minút čítanie
Keď hľadáme kvalitu, mali by sme poznať trh. Kto sa aktívne zaujíma o dianie okolo seba, nepodľahne tak ľahko ľúbivým obalom a reklamným výkrikom na billboardoch. Aj v čajoch existuje veľa rozdielov. Čaj väčšinou nemožno jednoducho triediť a porovnávať podľa jednoznačných kvalitatívnych stupňov. Každý je totiž v niečom unikátny.
2. KANVIČKA PLNÁ ZDRAVIA. UVARTE SI SYPANÝ ČAJ! 2. KANVIČKA PLNÁ ZDRAVIA. UVARTE SI SYPANÝ ČAJ!
10. 4. 2018 6 minút čítanie
Blahodárne účinky lístkov čajovníka čínskeho pozná ľudstvo už dvetisíc rokov. Po celom svete sa čajom lieči veľa neduhov a predchádza závažným chorobám. Či už vás trápi nádcha, chcete sa zbaviť tráviacich ťažkostí alebo znížiť riziko kardiovaskulárnych chorôb - vždy vám pomôže čaj.
4. PREČO DAŤ PREDNOSŤ SYPANÉMU ČAJU PRED PORCIOVANÝM 4. PREČO DAŤ PREDNOSŤ SYPANÉMU ČAJU PRED PORCIOVANÝM
10. 4. 2018 4 minúty čítanie
V nejednej rodine prepukol zásadný spor - budeme kupovať čaje vo farebných škatuľkách po dvadsaťkorunáčke, alebo si vyberieme z bohatej ponuky kvalitných sypaných čajov? Počet ľudí, ktorí majú jasno, z roka na rok rastie. Podľa posledných prieskumov sa celá polovica riadi pri nákupe potravín akosťou, len tretina preferuje cenu. Pribúda tiež tých, ktorým záleží na krajine pôvodu.
5. ČAJ JE DOMA, A ČO TERAZ 5. ČAJ JE DOMA, A ČO TERAZ
10. 4. 2018 4 minúty čítanie
Nie je to nič ťažké ani zdĺhavé. Na prípravu sypaného čaju platí niekoľko zlatých pravidiel a pár odporúčaní. Zvyšok je na vašej fantázii, chuti a nálade. Až pochopíte to základné, nebojte sa experimentovať. Pozvite na degustáciu novej sorty priateľov, otestujte druhý a tretí nálev, bavte sa o farbe a aróme čaju. Potom bude mať vaše čajovanie nádherný presah.
6. Sypaný čaj neznáša svetlo, vlhko a pachy. Neubližujte mu 6. Sypaný čaj neznáša svetlo, vlhko a pachy. Neubližujte mu
10. 4. 2018 3 minúty čítanie
Zaobstarali ste si sypaný čaj od najlepšieho dodávateľa, v najvyššej kvalite. Presypeme ho do krásnej sklenené dózy s viečkom, aby sa na kuchynskom parapete pekne vynímal. Všetci uvidia, že idete s dobou, nepijete žiadne brečky a dbáte na zdravý životný štýl.
7. Dôvera je základ. my vám ju ponúkame 7. Dôvera je základ. my vám ju ponúkame
10. 4. 2018 3 minúty čítanie
Sypané čaje jednoducho milujeme. Nie sú pre nás obchodným artiklom, obyčajnou položkou v účtovníctve. Vždy boli súčasťou našich dní. Pili sme ich v hektolitroch, študovali ich, diskutovali o nich, vyberali si skutočné lahôdky. A potom sme za nimi začali cestovať. Cejlón, India, Južná Afrika, Japonsko, Čína... Čajové plantáže a kultúra s čajom spojená nás úplne uchvátili.
Článkov na stranu: 12 24 72
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Novinky Vám zašleme len 1x za 14 dní.
Prihlásením do akcií, noviniek a zaujímavostí súhlasíte sa spracovaním osobných údajov..

  Doprava zadarmo od 40 € | Zľava na prvý nákup »